2021/2022. tanév

 

 

1-2.osztály:

 

Osztályfőnök: Dudásné Molnár Erzsébet

dudasne.erzsebet@pivarignac.chazar.hu

Gyógypedagógiai asszisztens: Marányi Nikoletta

maranyi.nikoletta@pivarignac.chazar.hu

Gyógypedagógiai asszisztens :Urbánné Nagy Mónika    

urbanne.monika@pivarignac.chazar.hu

3. osztály:

 
Osztályfőnök: Kriván Miklósné krivan.miklosne@pivarignac.chazar.hu
Gyógypedagógiai asszisztens: Balázsné Bartók Tímea  balazsne.timea@pivarignac.chazar.hu

4. osztály:

 
Osztályfőnök: Kubanek Kriszta kubanek.kriszta@pivarignac.chazar.hu
Gyógypedagógiai asszisztens: Péntekné Benyó Zsuzsanna pentekhne.zsuzsanna@pivarignac.chazar.hu

5.osztály:

 
Osztályfőnök: Borbás Bettina borbas.bettina@pivarignac.chazar.hu
Gyógypedagógiai asszisztens: Maglódi Milánné novak.nikoletta@pivarignac.chazar.hu

6. osztály:

 
Osztályfőnök: Izsák Idikó Mária izsak.ildiko@pivarignac.chazar.hu
Gyógypedagógiai asszisztens: Törökné Wolff Mónika torokne.monika@pivarignac.chazar.hu

7/a osztály:

 
Osztályfőnök: Bezeczky Eszter bezeczky.eszter@pivarignac.chazar.hu
Gyógypedagógiai asszisztens: Toldi Zita toldi.zita@pivarignac.chazar.hu

7/b osztály:

 
Osztályfőnök: Molnár Tímea  molnar.timea@pivarignac.chazar.hu
Gyógypedagógiai asszisztens:Üvegesné Sztrehárszki Mária uvegesne.maria@pivarignac.chazar.hu

8. osztály:

 
Osztályfőnök:Hollósi Márta Erika (munkaközösség-vezető) hollosi.marta@pivarignac.chazar.hu
Gyógypedagógiai asszisztens:Détári Enikő detari.eniko@pivarignac.chazar.hu

Kf.9 osztály:

 
Osztályfőnök: Jung Rita jung.rita@pivarignac.chazar.hu
Gyógypedagógiai asszisztens: Mészáros Kamilla meszaros.kamilla@pivarignac.chazar.hu

Kf.10 osztály:

 
Osztályfőnök: Lovasné Bodolai Emese lovasne.emese@pivarignac.chazar.hu
Gyógypedagógiai asszisztens: Birkás Andrea birkas.andrea@pivarignac.chazar.hu

Kf .11/1 osztály:

 
Osztályfőnök: Pereházy Andrea perehazy.andrea@pivarignac.chazar.hu
Gyógypedagógiai asszisztens: Zomborka Katalin zomborka.katalin@pivarignac.chazar.hu

Kf.11/2 osztály:

 
Osztályfőnök: Mesterné Kóra Réka Gabriella mesterne.reka@pivarignac.chazar.hu
Gyógypedagógiai asszisztens: Gyurgyik-Harsányi Szabina harsanyi.szabina@pivarignac.chazar.hu

Kf.12 osztály:

 
Osztályfőnök: Petényiné Boskó Margit Györgyi petenyine.gyorgyi@pivarignac.chazar.hu
Gyógypedagógiai asszisztens: Királyné Nyemecz Enikő nyemecz.eniko@pivarignac.chazar.hu
Gyógypedagógiai asszisztens :Dölle Péter dolle.peter@pivarignac.chazar.hu

Kf.9/1-Kf.12/1 összevont osztály:

 
Osztályfőnök: Filiczki Anita filiczki.anita@pivarignac.chazar.hu
Gyógypedagógiai asszisztens: Pántya Ilona pantya.ilona@pivarignac.chazar.hu
Gyógypedagógiai asszisztens: Varsányi Erika varsanyi.erika@pivarignac.chazar.hu

További pedagógusaink:

 
Fenyvesi Dóra fenyvesid@chazar.hu
Házy Tamás hazy.tamas@pivarignac.chazar.hu
Kantóné Durján Mónika
durjan.monika@pivarignac.chazar.hu
Kókainé Somogyi Henriett kokaine.henriett@pivarignac.chazar.hu
Magri-Kosztka Szilvia (intézményegység-vezető) kosztka.szilvia@pivarignac.chazar.hu
Molnárné Nyegrán Ildikó (munkaközösség-vezető) molnarne.ildiko@pivarignac.chazar.hu
Nagy Veronika nagy.veronika@pivarignac.chazar.hu
Simán Klaudia siman.klaudia@pivarignac.chazar.hu
Szabadi József szabadi.jozsef@pivarignac.chazar.hu
Szabó Krisztina szabo.krisztina@pivarignac.chazar.hu
Szmeskó-Kollár Kata kollar.kata@pivarignac.chazar.hu