2022/2023. tanév(szerkesztés alatt)

 1-2.osztály:


 

Osztályfőnök: Kókainé Somogyi Henriett                                         kokaine.henriett@pivarignac.chazar.hu

Gyógypedagógiai asszisztens: Medgyesi Melinda                              medgyesi.melinda@pivarignac.chazar.hu

Gyógypedagógiai asszisztens: Zomborka Katalin                               zomborka.katalin@pivarignac.chazar.hu

3. osztály: 

Osztályfőnök: Dudásné Molnár Erzsébet                                   dudasne.erzsebet@pivarignac.chazar.hu

Gyógypedagógiai asszisztens: Marányi Nikoletta                     maranyi.nikoletta@pivarignac.chazar.hu

Gyógypedagógiai asszisztens Urbánné Nagy Mónika               urbanne.monika@pivarignac.chazar.hu

4.a osztály:

Osztályfőnök: Kriván Miklósné                                                    krivan.miklosne@pivarignac.chazar.hu

Gyógypedagógiai asszisztens: Balázsné Bartók Tímea            balazsne.timea@pivarignac.chazar.hu

4.b osztály:

Osztályfőnök:Hollósi Márta Erika                                               hollosi.marta@pivarignac.chazar.hu

Gyógypedagógiai asszisztens:Détári Enikő                              detari.eniko@pivarignac.chazar.hu

5. osztály:

Osztályfőnök: Botos-Kubanek Kriszta                                       kubanek.kriszta@pivarignac.chazar.hu

Gyógypedagógiai asszisztens: Péntekné Benyó Zsuzsanna    pentekne.zsuzsanna@pivarignac.chazar.hu

6.osztály:

Osztályfőnök: Borbás Bettina                                                   borbas.bettina@pivarignac.chazar.hu

Gyógypedagógiai asszisztens: Maglódi Milánné                     novak.nikoletta@pivarignac.chazar.hu

7. osztály:

Osztályfőnök: Izsák Idikó Mária                                              izsak.ildiko@pivarignac.chazar.hu

Gyógypedagógiai asszisztens: Törökné Wolff Mónika            torokne.monika@pivarignac.chazar.hu

8/a osztály:

Osztályfőnök: Bezeczky Eszter                                                  bezeczky.eszter@pivarignac.chazar.hu

Gyógypedagógiai asszisztens: Toldi Zita                                  toldi.zita@pivarignac.chazar.hu

8/b osztály:

Osztályfőnök: Molnár Tímea                                                      molnar.timea@pivarignac.chazar.hu

Gyógypedagógiai asszisztens:Üvegesné Sztrehárszki Mária   uvegesne.maria@pivarignac.chazar.hu

Kf.9/1 osztály:

Osztályfőnök: Házy Tamás                                                  hazy.tamas@pivarignac.chazar.hu

Gyógypedagógiai asszisztens: Királyné Nyemecz Enikő          nyemecz.eniko@pivarignac.chazar.hu
 

Kf.9 /2-10 osztály:

Osztályfőnök: Jung Rita                                                           jung.rita@pivarignac.chazar.hu

Gyógypedagógiai asszisztens: Mészáros Kamilla                    meszaros.kamilla@pivarignac.chazar.hu

Kf .11/1 osztály:

Osztályfőnök: Petényiné Boskó Margit Györgyi                      petenyine.gyorgyi@pivarignac.chazar.hu
Gyógypedagógiai asszisztens: Gyurgyik-Harsányi Szabina    harsanyi.szabina@pivarignac.chazar.hu
 

Kf.11/2 osztály:

Osztályfőnök: Lovasné Bodolai Emese                                    lovasne.emese@pivarignac.chazar.hu

Gyógypedagógiai asszisztens: Birkás Andrea                          birkas.andrea@pivarignac.chazar.hu

Kf .12/1 osztály:

Osztályfőnök: Pereházy Andrea                                               perehazy.andrea@pivarignac.chazar.hu

Gyógypedagógiai asszisztens: 

Kf.12/2 osztály:

Osztályfőnök: Mesterné Kóra Réka Gabriella                         mesterne.reka@pivarignac.chazar.hu

Gyógypedagógiai asszisztens: Kocsi Mónika                       kocsi.monika@pivarignac.chazar.hu

Kf.9/1-Kf.12/1 összevont osztály:

Osztályfőnök: Filiczki Anita                                                     filiczki.anita@pivarignac.chazar.hu

Gyógypedagógiai asszisztens: Pántya Ilona                             pantya.ilona@pivarignac.chazar.hu

Gyógypedagógiai asszisztens: Varsányi Erika                         varsanyi.erika@pivarignac.chazar.hu

További pedagógusaink:

Fenyvesi Dóra                                           fenyvesid@chazar.hu 

Jankovics Anna Mária

Kantóné Durján Mónika                                                           durjan.monika@pivarignac.chazar.hu

Kiss Edit

Kocsis Mária

Lieszkovszki Anikó

Magri-Kosztka Szilvia (intézményegység-vezető)                     kosztka.szilvia@pivarignac.chazar.hu

Molnár László (óraadó)

Molnárné Nyegrán Ildikó (munkaközösség-vezető)                molnarne.ildiko@pivarignac.chazar.hu

Nagy Veronika                                                                          nagy.veronika@pivarignac.chazar.hu

Németprónai-Wolff Szonja

Nyikos József

Sándori Mónika

Simán Klaudia                                                                           siman.klaudia@pivarignac.chazar.hu

Szabadi József                                                                           szabadi.jozsef@pivarignac.chazar.hu

Szabó Krisztina                                                                          szabo.krisztina@pivarignac.chazar.hu

Szegedi Szilvia Malvin

Szmeskó-Kollár Kata                                                                 kollar.kata@pivarignac.chazar.hu

Tövisné Ujvári Marianna

 

 

 

 

 

 

Címkék

A címkék listája üres.